20 oktoobrist toimuvad muudatused Viljandi linnalähiliinide busside nr 7 ja nr 9 graafikutes

Alates 20.oktoobrist 2014 toimuvad Viljandi linnalähiliinide busside nr 7 ja nr 9 graafikutes järgmised muudatused:

Bussiliin nr 7 hakkab tööpäeviti väljuma Suur-Kaare peatusest kell 6.35 (endine liini algus Raamatukogu peatusaest kell 6.50). Muudatus on tingitud vajadusest tagada Paalalinnas  elavate ja Männimäel  töötavate inimeste töölejõudmine  kella seitsmeks.

Bussiliin  nr 9 hakkab tööpäeviti väljuma Viiratsist endise 5.39 asemel kell 5.33 tagamaks bussijaamas sõitjate ümberistumise Haigla suunas sõitvale bussiliini nr 10 bussile ja jõudmise esimesele Tallinna bussile kell 5.50.

infot toimuvate muudatuste kohta saab enne 20. oktoobrit  kohe Viljandi maavalitsuse veebilehelt aadressilt: http://viljandi.maavalitsus.ee/linnaliinid
Muudatuse toimumise kuupäevast alates on info saadaval portaalis  peatus.ee ja bussipeatustes.

Info:
Kaupo Kase, kaupo.kase@viljandi.maavalitsus.ee