Avatud uste päev Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus (aadress Astangu 27, Tallinn)  kutsub 6. veebruaril kell 10-14.00 avatud uste päevale!

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus on Eestis ainulaadne keskus, mis aitab tööealistel erivajadusega inimestel läbi erinevate õppimisvõimaluste (sealhulgas kutsehariduse) ja rehabilitatsiooni arendada oma teadmisi, oskusi ning  tegevus- ja töövõimet. Õpingute lõppedes toetame kõiki oma õppijaid tööleasumisel või muude tegevusvõimaluste leidmisel. Lisainfot meie keskuse kohta leiab aadressil www.astangu.ee.

Tutvustame avatud uste päeval meie õppimisvõimalusi, kaitstud töötubasid, rehabilitatsiooniteenuseid, nõustamisteenuseid (abivahendid ja kohandused), Astangul pakutavat tööhõivealast tuge ja palju muud olulist. Meie avatud uste päeval osalemine aitab erivajadusega inimestel ja nende lähedastel selgusele jõuda, kas mõni Astangu keskuse poolt pakutavatest teenustest aitaks neil oma elukvaliteeti tõsta, ning pakub Teile infot, mille alusel arenguvõimalusi otsivatele inimestele ka ise Astangut soovitada.

Spetsialistidele toimuvad seminarid:

11.00-12.00 Seminar „Kuidas hinnata kutsesobivust ja leida võimalusi edasiseks tegevuseks?"

Seminaris anname edasi Astangu kogemusi kutsesobivuse hindamisel, sh räägime esmasest hindamisest, töökatsetest, Hametist ning sellest, kuidas omavahel edukalt koostööd saame teha. Seminarile on oodatud kõik, kes puutuvad oma töös kokku karjääri- ja õppenõustamisega, nt üldharidus- ja erikoolide spetsialistid, Rajaleidja keskuste töötajad jpt. Seminari viib läbi arendusspetsialist Leelo Ainsoo.

12.30-13.30 Seminar „Erivajadusega inimene tööturul"

Seminar võtab fookusesse korduma kippuvad küsimused, mida tööandjad on viimastel aastatel esitanud Astangu spetsialistidele seoses erivajadusega inimeste töötamisega. Seminarile on oodatud ettevõtete jt tööandjate esindajad. Seminari viib läbi Astangu tööhõivetalitus

Avatud uste päeva täieliku kava leiate manusest ja meie kodulehelt. Lisaks seminaridele toimuvad erialasid tutvustavad praktilised töötoad ja ringkäigud; kohvikust saab osta meie õppijate valmistatud suupoolist.

Palume tulijatel end avatud uste päevale registreerida internetis või telefonil 687 7231. Kõigi üritusel osalejate vahel loosime välja auhinna. Hoidke meie üritusel silma peal ka Facebookis!

Ootame Teid Astangule! Tulge ise ning edastage infot ka oma klientidele ja koostööpartneritele!

Lisainfo:
Mai-Liis Sõerd