Suvised reisid eakatele

Viljandi valla eakate reisid
Vald korraldab suveekskursioonid eakatele. Väljasõidud toimuvad kolmel erineval marsruudil.
Igal grupil on kontaktisik, kes registreerib soovijad.

I reisisiht 17. juuni
Põltsamaa – Avinurme – Rannapungerja – Mustvee – Voore - Kuremaa
Kontaktisik -  Maimu-Ester Erendi, telefon 5902 9171

II reisisiht 27. juunil
Tartu AHHAA keskus - Vana-Vastseliina piiskopilinnus - Piusa külastuskeskus ja koopad
ning lõpetame õhtu Värskas Seto folgil, kus kuulame noorte folkbändi CURLY STRINGS.

Grupi suurus 50 inimest. Buss: 7.30 – Loodi kauplus, 7.35 – Loodi mõis, 7.40 – Sultsi (Paistu teerist), 8.00 – Paistu kauplus, 8.10 – Holstre (Paistu teerist), 8.30 – Viljandi bussijaam.

Vana-Vastseliina piiskopilinnuses on soovi korral ja ettetellimisel võimalik süüa lõunat (praad ja kook 9 €). Omaosalus: Ahhaa keskus  8 €, Vana-Vastseliina piiskopilinnus 4.20, Piusa külastuskeskus ja koopad 4 € ja Curly Stringsi (Eva Talsi) kontsert 10 €.

Omaosalus 27 eurot, võimalus ette tellida lõunasöök 9 eurot. Registreerumine reisile hiljemalt 12. juuniks tel 5302 3135 või meilile piia.mand@viljandivald.ee
Teie aktiivset osavõttu ootama jäädes reisijuht Piia Mänd.

III reisisiht 22. juuli
Alatskivi loss - Jääaja keskus - Tartu botaanikaaed
Kontaktisik-  Urve Kimmel, telefon 5661 8546 , meiliaadress urve.kimmel@viljandivald.ee