Elanike statistika Viljandi vallas 2016. aastal

2016. aasta jooksul sündis Viljandi vallas 73 last ja suri 113 inimest.

2016. aasta jooksul registreeris ennast Viljandi valla elanikuks 347 inimest, ehk igas kuus registreeris oma elukoha Viljandi valda keskmiselt 29 inimest. Rahvastikuregistri andmete alusel laekub valda üksikisiku tulumaks, mis moodustab olulise osa valla eelarvest ning mida kohalik omavalitsus kasutab laste- ja haridusasutuste, heakorra, valla teede, tänavavalgustuse, terviseradade ning väga paljude muude teenuste, toetuste ja infrastruktuuri korrasoleku tagamiseks.

Teist aastat järjest korraldas Viljandi vald kampaania: „Registreeri ennast Viljandi valla elanikuks enne 31. detsembrit ja võida auhind". Kampaania osutus edukaks – detsembrikuu jooksul registreerisid ennast valla elanikuks 53 inimest ja valla piires muutis elukoha aadressi 7 inimest. Loosi tahtel said 100 euroste Decora kinkekaartide omanikuks Merili Luik, Lea Matson, Marin Varblane, Malle Ruus ja Oskar Taar. Võitjaid on teavitatud ning kinkekaardid on oma omaniku leidnud.

Täname Teid selle eest, et olete valinud oma elukohaks Viljandi valla!

Viljandi Vallavalitsus