Nädala eelinfo 06.10 - 10.10.2014

Esmaspäev     06. oktoober

• kell 15.00 alatise sotsiaalkomisjoni koosolek.
  • kell 16:00 vallamaja saalis keskkonnamõju hindamise aruande avalik arutelu.
  • kell 16.00 Viljandi vallas tähistatakse õpetajate päeva väikese kontserdi ja piduliku lõunasöögiga. Vana-Võidu mõisasse on kutsutud valla koolide ja lasteaedade pedagoogid ning vallaametnike esindus.

Teisipäev        07. oktoober

• kell 12.30 - 17.00 majandusspetsialist Heino Lapp osaleb Suure-Kõpu mõisas Viljandi maakonna taastuvenergia seminaril.
  • kell 13.00 vallavalitsuse istung vallamaja saalis Kauba tn 9, Viljandis.

Kolmapäev    08. oktoober

• kell 18.00 Saarepeedi korrusmajade elanikud on oodatud rahvamajja elamute haldamise korraldamise küsimustes infot saama. Osalevad: OÜ Ramsi VK esindaja, vallavanem Ene Saar, haldusteenust korraldava ettevõtja esindaja.

Neljapäev       09. oktoober

• Tanel Raud võtab osa Tallinnas toimuvast kahepäevasest rahvusvahelisest konverentsist "Taaskasutatavate materjalide kasutamine teedeehituses".
  • kell 18.00 Uusna külamajas HUVITAVATE KOHTUMISTE ÕHTU. Külla lähevad vallavanem Ene Saar, abivallavanem Sulev Kannimäe, majandusosakonna juhataja Raivo Laidma, ehituspeaspetsialist Erki Maasing, sotsiaaltööpeaspetsialist Kristi Liivson ja arenguspetsialist Kati-Katri Koppel

Reede            10. oktoober

• kell 10.00 algab IX Mulgi konverents Mustlas, millest võtab osa arenguosakonna juhataja Erich Palm.