UUDISED JA TEATED

Nädala eelinfo 12.03.2018 - 18.03.2018

Esmaspäev, 12. märts

Infotehnoloogia peaspetsialist Veiko Jüris ja infotehnoloogia spetsialist Ott Põder osalevad IKT taristu administraatorile mõeldud koolitusel „KOV IKT taristu".

  • Kell 13.00 sotsiaalosakonna koosolek
  • Kell 13.30 sotsiaalkomisjon

Teisipäev, 13. märts

Infotehnoloogia peaspetsialist Veiko Jüris ja infotehnoloogia spetsialist Ott Põder osalevad IKT taristu administraatorile mõeldud koolitusel „KOV IKT taristu" .

  • Kell 8.30 Vallavalitsuse istung

Kolmapäev, 14. märts

Ene Saar osaleb Linnade-valdade päeval ja EV 100 korraldustoimkonna tänuvastuvõtul Tallinnas.

Karin Saar, Alar Karu, Ilona Tiigi, Tanel Raud, Irma Väre, Rein Anton, Mati Valli ja Ott Põder osalevad Linnade-valdade päeval Tallinnas.

Neljapäev, 15. märts

Karin Saar, Alar Karu, Ilona Tiigi, Tanel Raud, Irma Väre, Rein Anton, Mati Valli ja Ott Põder osalevad Linnade-valdade päeval Tallinnas.

Ehitusnõunik Evelin Paistu ja ehitusspetsialist Merike Kahk osalevad "Vana maja soojustamise õppepäeval" 15:00-18:00.

  • 10.30-16.00 Koostöökohtumine Sotsiaalkindlustusametiga asendushoolduse teemal vallamaja saalis.
  • 17.30-19.00 Vallavolikogu haridus- ja noorsootöö komisjoni koosolek vallamaja saalis.

Reede, 16. märts

Ehitusnõunik Evelin Paistu osaleb koolitusel „KOV õigused ja kohustused planeerimis-, projekteerimis- ja ehitusalase tegevuse korraldamisel".

Ene Saar osaleb:

  • 10.00-10.30 vallamajas  kohtumisel H.Valdor Seedriga teemal energiaintensiivsetesse tööstustesse inventeeringute ja töökohtade loomise soodustamisest riigis
  • 10.30-14.00 seminaril ja sotsiaaltöö tegijate tunnustussündmusel Grand hotelli seminariruumis
  • 16.00-18.00 Tartu Linnavalitsuses kohtumisel Jaan Tõnissoni Seltsi esindajatega teemal JaanTõnissoni 150. sünniaastapäeva tähistamine Viljandi vallas 2018.a. detsembris.

15.00 - 16.00 Vallavolikogu kodanikeühenduse ja külaarengu koosolek vallamaja saalis.

Laupäev, 17. märts

Pühapäev, 18. märts

 

Puhkusel:

 Urve Siilaberg 

 Vanemraamatupidaja

 12.03.2018 – 18.03.2018

 Marta Rohtla

 Lastekaitsespetsialist

 16.03.2018

 Kaie Pukk

 Sotsiaaltöötaja

 12.03.2018 - 14.03.2018 

 Tiina Almers

 Sekretär-asjaajaja 

 12.03.2018 – 16.03.2018