Nädala eelinfo 14.- 17. aprill 2014

Esmaspäev 14.aprill
  • lastekaitse peaspetsialist Maarja Mitt on puhkusel 14. – 25.04.
  • vanemraamatupidaja Urve Mandri on puhkusel kuni 22.04.
  • spetsialist Ljubov Auksmann on Tartus Rahvastikuregistri seminaril.
  • kultuuri- ja noorsootööspetsialist Krista Kalda osaleb 14. - 16. aprillil laagrikasvataja koolitusel
  • kell 14.00- 16.00 rahvatervise- ja spordispetsialist Anne Freimuth on Valmas üritusel "Liikumine on meie tervis".

Teisipäev 15.aprill

• kell 8.30 vallavalitsuse istung vallamaja saalis
  • kell 8.30 – 20.00 vallavolikogu ja –valitsuse liikmete ning ametnike ringreis mööda valda, tutvumine valla hallatavate asutustega. Ametnikest osalevad ringreisil Jaana Arakas, Anne Freimuth, Merike Kahk, Salme Koplikask, Kati-Katri Koppel, Helgi Koorits, Heino Lapp, Kristi Liivson, Anneli Lihulinn, Erki Maasing, Urve Mandri, Marju Must, Annika Mätas, Merit Plaamus, Edith Pruuli, Ellu Roosioja ja Ene Saar.
  • spetsialist Ljubov Auksmann on Tartus Rahvastikuregistri seminaril.
  • majandusosakonna juhataja Raivo Laidma on Tallinnas GIS-tarkvara tehnilist tuge pakkuva firma osaühing Alphagis konsultatsioonil.
  • kultuuri- ja noorsootööspetsialist Krista Kalda  on laagrikasvataja koolitusel

Kolmapäev 16.aprill

• kultuuri- ja noorsootööspetsialist Krista Kalda on laagrikasvataja koolitusel
  • arenguspetsialist Kati-Katri Koppel Tartus KOP hindamiskomisjoni liikmete koolitusel.

Reede 18.aprill
Suur Reede. Häid lihavõttepühi!

Laupäev 19.aprill
  • kell 11.00 on arenguosakonna juhataja Erich Palm ja arenguspetsialist Kati-Katri Koppel I Viljandi valla külade ümarlaual Tänassilma rahvamajas.
Kõik huvilised on oodatud!