Nädala eelinfo 23.03-27.03.2015

Esmaspäev, 23. märts

• kell 15.00 sotsiaalkomisjoni koosolek kabinetis nr 105.

Teisipäev, 24. märts

• kell 13.00 vallavalitsuse istung vallavanema kabinetis.
  • kell 15.00  osaleb vallavanem Ene Saar Viljandimaa Omavalitsuste Liidu vanemate kogu koosolekul.

Kolmapäev, 25. märts

• Lastekaitsespetsialist Elviira Hendrikson osaleb Tallinnas toimuval XIV lastekaitsetöötajate kogemus-seminaril.
  • Vallavanem Ene Saar, abivallavanem Sulev Kannimäe, rahvatervise ja spordispetsialist Anne Freimuth, ehitusspetsialist Anti Rodenberg ja teede peaspetsialist Tanel Raud osalevad Tallinnas Linnade ja Valdade päeval.

Neljapäev, 26. märts

• Ehitusspetsialist Jaana Arakas võtab osa Tartus toimuvast seminarist teemal „Korterelamute rekonstrueerimise meetme seminar kohaliku omavalitsuse petsialistidele".
  • kell 18.00 osaleb vallavanem Ene Saar Viiratsi alevikuseltsi koosolekul.
  • kell 17.00-18.30 volikogu alatise hariduskomisjoni koosolek vallamaja saalis.

Reede, 27. märts

• Ehituspeaspetsialist Anti Rodenberg võtab osa Tartus toimuvast seminarist teemal „Korterelamute rekonstrueerimise meetme seminar kohaliku omavalitsuse spetsialistidele".

Puhkusel:

sotsiaaltöö spetsialist