Nädala eelinfo 27.10-01.11.2014

Esmaspäev     27. oktoober

• kell 10.00 osakonnajuhatajate koosolek vallamaja saalis.
  • kell 15.00 alatise sotsiaalkomisjoni koosolek kabinetis 105.

Teisipäev        28. oktoober

• kell 09.00 sotsiaalvaldkonna ametnike koosolek kabinetis 105.
  • kell 13.00 vallavalitsuse istung vallamaja saalis.
  • Rahvatervise- ja spordispetsialist Anne Freimuth osaleb koolituse „Kogu tõde tervisest" ettevalmistamiseks läbiviidava fookusgrupi kokkusaamisel Tallinnas.

Kolmapäev    29. oktoober

• kell 10.00-13.00 osalevad jurist vallasekretäri ülesannetes Inge Tiido, jurist Anneli Lihulinn, sotsiaaltöö peaspetsialist Kristi Liivson, sotsiaalspetsialist Sirli Toom, sotsiaalspetsialist  Astrid Viinapuu, sotsiaalspetsialist  Kätlin Sarapuu, lastekaitsespetsialist Elviira Hendrikson ja lastekaitse peaspetsialist  Heili Rohtla Viljandi Maavalitsuses toimuval koolitusel teemal  „Hoolekandeteenuste osutamisega seonduvad probleemid ja nende lahendused".
  • kell 14.00 sotsiaaltöö peaspetsialist Kristi Liivson ja lastekaitse peaspetsialist Heili Rohtla on Viljandi Maavalitsuses koosolekul eestkoste küsimuses.

Neljapäev       30. oktoober

• kell 11.00-14.00 sotsiaalvaldkonna ametnikud osalevad Grand Hotellis koostöökohtumisel projekti raames "Multiprobleemidega inimestele vajaduspõhiste teenuste pakkumine juhtumipõhise võrgustikutöö piloteerimise kaudu".
  • Sisekontrolör Salme Koplikask osaleb Pärnus toimuval infopäeval teemal " Huvide konflikti vältimine kohalikus omavalitsuses".

Reede                         31. oktoober

• Sotsiaaltöö peaspetsialist Kristi Liivson osaleb heategevusprojekti raames „Vahtra tantsud tähtedega" Rapla Kultuurikeskuses tantsuvõistlustes.

Laupäev         1. november

• kell 11.00 Lusikapäev Ramsi Vaba Aja Keskuses
  • Vastuvõtt korraldatakse käesoleva aasta 1. aprillist - 31. augustini sündinud lastele ja nende vanematele.

Puhkusel:

lastekaitse peaspetsialist