Nädala eelinfo 31.03 - 04.04

Esmaspäev 31. märts

• kell 10.00 vallamaja saalis osakonnajuhatajate nõupidamine.

Teisipäev 1.aprill

• kell 13.00  vallamaja saalis vallavalitsuse istung.
  • kell 17-18.30  haridus-, spordi- ja kultuurikomisjoni koosolek  Paistu Põhikoolis Sultsi külas.

Kolmapäev 2.aprill

• kell 13.00  vallamaja saalis sotsiaalvaldkonna alaeelarvete edastamine valdkonnajuhtidele
  • kell 15.00   kohtumine jaoskonnakomisjoni  esimeestega seoses Euroopa Parlamendi valimistega
  • kell 16-18   valla arengukava koostamist tutvustav esimene avalik koosolek Viljandi linnas, Vabaduse plats 6 II korruse saalis.
  • kell16 -18  koolitus valla lasteaedade ja koolide hoolekogudele Heimtali kooli mõisamaja saalis.

Neljapäev 3.aprill

• Ene Saar,  Sirli Toom ja Ülle Lepik osalevad Riigi- ja Omavalitsusasutuste Töötajate Ametiühingu Liidu ja Norra partnerite II pilootseminaril (tööandjate ja töötajate esindajad) Innovation Norway projektis "Kolmanda osapoole vägivalla ennetamisest läbi sotsiaalse dialoogi" Pühajärvel.
  • kell 14  -16  vallamaja saalis valla haridusjuhtidele alaeelarvete kätteandmine, millele järgneb nõupidamine alushariduse teemadel.
  • kell 16   sotsiaaltöötajad on sotsiaalkomisjoni koosolekul Pärsti Pansionaadis.

Reede 4.aprill

• Ene Saar,  Sirli Toom ja Ülle Lepik osalevad Riigi- ja Omavalitsusasutuste Töötajate Ametiühingu Liidu  ja Norra partnerite II pilootseminaril (tööandjate ja töötajate esindajad) Innovation Norway projektis "Kolmanda osapoole vägivalla ennetamisest läbi sotsiaalse dialoogi" Pühajärvel.
  • Heino Lapp, Merike Kahk, Erki Maasing ja Tanel Raud osalevad  ehitusmessil „Eesti ehitab 2014"
  • kell 8.30 vallamaja  saalis kultuuriasutusele  (rahvamajad, raamatukogud, külatoad) alaeelarvete edastamine
  • kell 10-13 kultuuri- ja noorsootööspetsialist Krista Kalda osaleb Viljand valla kultuuritöötajate koosolekul Valma Külamajas.

• kell 13-17  Kati-Katri Koppel osaleb Paides toimuval messikoolitusel  „Maale elama"

Puhkused:  Abivallavanem Sulev Kannimäe on 1.-11.aprillini  puhkusel