Nädala info 26. - 31.05.2014

Esmaspäev 26. mai

• kell 10.00 vallamaja saalis osakonnajuhatajate koosolek.
  • Puhkusel viibivad:

vallasekretäri abi

Karmen Küünal Paltser

19. - 28.05

spetsialist

Ljubov Auksmann

19. - 31.05

sisekontrolör

Salme Koplikask

kuni 25.06

Teisipäev 27. mai

• kell 10 - 13 on sotsiaaltöö spetsialistid ja peaspetsialist Viljandi maavalitsuses sotsiaaltöötajate infopäeval.

• kell 13 vallavalitsuse istung vallamaja saalis.

• kell 15 kultuuri- ja noorsootöö spetsialist Krista Kalda on Viljandimaa laulupeo koosolekul  Viljandi maavalitsuses.

Kolmapäev 28. mai

• haridusspetsialist Marju Must, rahvatervise- ja spordispetsialist Anne Freimuth ja kultuuri- ja noorsootöö spetsialist Krista Kalda osalevad haridusasutuste juhtide õppeaasta viimasel töökoosolekul Saarepeedil.

Neljapäev 29. mai

• kell 15 on kultuuri- ja noorsootöö spetsialist Krista Kalda Viljandimaa laulupeo koosolekul Viljandi maavalitsuses.

Reede 30. mai

• sotsiaaltöö peaspetsialist Kristi Liivson on sotsiaalvaldkonna üritusel "Eesti Sotsiaalvaldkonna Foorum 2014" Tartus.
  • vallaametnike ühiskoolitus Pühajärvel. Osalevad Kalle Aavik, Ljubov Auksmann, Mall Ingermaa, Tiina Jaksi, Veiko Jüris, Merike Kahk, Krista Kalda, Sulev Kannimäe, Salme Koplikask, Helgi Koorits, Kati-Katri Koppel, Heino Lapp, Erki Maasing, Marju Must, Annika Mätas, Erich Palm, Ene Parve, Merit Plaamus, Edith Pruuli, Ott Põder, Tanel Raud, Ellu Roosioja, Inge Tiido ja vallavanem Ene Saar.

Laupäev 31. mai

• ... jätkub vallaametnike ühiskoolitus Pühajärvel.