Seoses Hansapäevadega ei liigu ühistransport Viljandi kesklinnas

Seoses Rahvusvaheliste Hansapäevadega on 2.-7. juuni 2015Viljandi  kesklinn liikluseks suletud. Ühistransport liigub Paala tee, Valuoja pst ja Jakobsoni tänava kaudu.

Bussid nr 6 ja 7, mis tulevad Männimäelt sõidavad teatri juurest otse Paalalinna. Turu peatusesse on võimalik sõita bussidega nr 2 ja 10.

Paalalinnast tulevad nr 6 ja 7 sõidavad Valuoja pst ja Paala tee kaudu Männimäele. Turu peatusesse on võimalik sõita bussiga nr 10.

Bussil nr 9 jäävad ära Vabaduse platsi ja Raamatukogu peatused. Peatab Turu peatuses.

Maaliini bussid, mis sõidavad linnast välja ja sisse Riia mnt ja Pärnu mnt kaudu, sõidavad  samuti

Paala tee ja Valuoja pst kaudu. Ugala peatus on asendatud Teatri peatusega, mis asub Paala teel.