Viljandi valla nädal 27. - 31. oktoober

VILJANDI VALLA NÄDAL 27. – 31. oktoober
Seoses valla 1. sünnipäevaga anname teada meie lasteaedadele ja koolidele, et sünnipäevaeelsel nädalal e. VALLA NÄDALAL
-
olete oodatud vallamajja külla - palume eelnevalt kokku leppida edith.pruuli@viljandivald.ee
- teil on võimalus kutsuda keegi töötajatest endale külla, rääkima oma tööst (vt infot ametnike
  kohta valla  kodulehelt ja lepi aeg kokku)
- mõtlema Viljandi vallale, luuletades, joonistades, esseesid kirjutades ja muul endale sobival
  viisil.

Asutuste juhtidelt ootame tööde vallamajja toimetamist 3. novembriks. Nendel osalejatel, kes käivad lasteaias või õpivad väljaspool Viljandi valda, on vajalik tööd ise vallamajja toimetada. Tööle märgi oma nimi ja vanus. Valla sünnipäevapeol esitleme valla nädalal tehtud töid ekraanil. Üks meie laste/noorte joonistustest saab väärika koha ajalehe Sakala 2015. aasta kalendris novembrikuu (meie sünnipäevakuu) lehel.