Viljandi Vallavolikogu valimistulemused on väljakuulutatud

Viljandi valla valimiskomisjon registreeris oma otsustega 24. oktoobril 2017. a Viljandi valla volikogu liikmed, asendusliikmed ja lisamandaadid ning avalikustas otsused samal päeval. Valimistulemused loetakse väljakuulutatuks ja volikogu liikmete volitused algavad Viljandi valla valimiskomisjoni volikogu liikmete registreerimise otsuse avalikustamisele järgneval päeval ehk 25. oktoobril 2017. a.

Tekkinud on omavalitsusüksus – Viljandi vald (Kolga-Jaani valla ja Tarvastu valla Viljandi vallaga liitumisel)

Viljandi valla valimiskomisjon teatab, et esimene Viljandi Vallavolikogu istung toimub 31.oktoobril kell 17.00 Kolga-Jaani Villem Reimani nimelises Rahvamajas (Viljandi mnt 2, Kolga-Jaani alevik, 70301 Viljandimaa).

Istungi päevakord:

1. Viljandi Vallavolikogu esimehe valimine.

2. Viljandi Vallavolikogu aseesimehe valimine.

3. Kolga-Jaani Vallavalitsuse, Tarvastu Vallavalitsuse ja Viljandi Vallavalitsuse lahkumispalve ärakuulamine.

Viljandi valla valimiskomisjoni otsused ja protokollid