UUDISED JA TEATED

Viljandi Vallavolikogu II kooseisu XII istung 26. septembril 2018

21.09.2018

Viljandi Vallavolikogu istung toimub 26. septembril 2018. a algusega kell 17.00 Viiratsi Rahvamajas, Sakala tn 3 Viiratsi alevik. Päevakorra projekt: Jrk Teemad Ettekandja Hüpoteegi kustutamine, ...  Loe edasi »

Laagrisuvi Viljandi vallas

19.09.2018

25. - 29. juunini toimus Holstre – Polli Vabaajakeskuses Viljandi valla noorte huvitegevuse laager, mis korraldati riikliku huvihariduse ja huvitegevuse rahastuse toel. Viie päeva jooksul prooviti kätt sepa- ja puidutöös, valmistati savinõusid, võeti mõõtu spordis, pandi ennast proovile seiklusp...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Loe edasi ...

Valma


RSS feed