Nädala eelinfo 13.3 - 19.3.2017

Esmaspäev, 13. märts

• Kell 15.00 sotsiaalkomisjoni koosolek kabinetis nr 105.

Teisipäev, 14. märts

• Kell 09.15 vallavalitsuse istung.

Kolmapäev, 15. märts

• Arenguspetsialist Kati-Katri Koppel ja pearaamatupidaja Annika Mätas osalevad Eesti-Läti programmi partnerite seminaril Pärnus.
  • Vallavanem Ene Saar, abivallavanem Sulev Kannimäe, keskkonnaspetsialist Karin Saar, teede peaspetsialist Tanel Raud, infotehnoloogia spetsialistid Veiko Jüris ja Ott Põder võtavad osa kohalike omavalitsuste iga-aastasest koolitusüritusest „Linnade ja Valdade Päevad"  Tallinnas.

Neljapäev, 16. märts

• Vallavanem Ene Saar, abivallavanem Sulev Kannimäe, arenguspetsialist Kati-Katri Koppel, keskkonnaspetsialist Karin Saar, teede peaspetsialist Tanel Raud, infotehnoloogia spetsialistid Veiko Jüris ja Ott Põder võtavad osa kohalike omavalitsuste iga-aastasest koolitusüritusest „Linnade ja Valdade Päevad"  Tallinnas.

Reede, 17. märts

• Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonnajuhataja Kaie Pukk, sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu, sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom, lastekaitsepeaspetsialist Heili Rohtla ja lastekaitsespetsialist Elviira Hendrikson võtavad osa „Eesti Sotsiaalvaldkonna Foorumist" Tartus.

Puhkusel:

Raivo Laidma