UUDISED JA TEATED

21. veebruaril Bändide Päev Sakala keskuses

BÄNDIDE PÄEV ALUSTAB TAAS SAKALA KESKUSES
21. veebruaril toimub Sakala Keskuses üle aastate taas Bändide Päev.

Osalema on oodatud muusikud ja ansamblid Viljandimaalt ning mujalt Eestist, et koos musitseerida ja mõõtu võtta. Bändidel ja muusikutel, kes soovivad Bändide Päeval üles astuda on tarvis oma osalemise soovist märku anda hiljemalt 1. veebruariks e-posti aadressile: sirje@sakalakeskus.ee või telefonil 517 2067. Esinejate arv on piiratud.

Bändide Päeva korraldaja Sirje Fedjuk loodab muusikute aktiivset osavõttu ning soovib, et sündmus saaks taas hoo sisse ja leiaks oma koha Sakala Keskuse iga-aastases programmis. Seekord on kõigile, kes lavale astuvad ka üks ühine ülesanne – kõik esinejad peavad esitama ühe loo Jaak Joala repertuaarist.

21. veebruaril kell 19 alguse saav Bändide Päev on öötundideni vältav muusikamaraton, kus publikul on võimalik esinejatele tantsupõrandal kaasa elada ning valida oma lemmik.

Bändidele annab oma hinnangu ka auväärne ja muusikat armastav žürii.

Bändide Päev toimus esmakordselt 15 aastat tagasi Viljandi Kultuurimajas.

Malle Allese korraldatud ettevõtmisest kujunes  populaarne ja oodatud muusikasündmus nii Viljandi ja Viljandimaa muusikutele kui ka publikule.

Sageli oli esineda soovijaid enam kui hiliste õhtutundideni kestva päeva programmi mahtus ning maja oli muusikalembeseid külastajaid täis.

Menukat sündmust korraldati kultuurimajas kuni maja remondini. Hoone renoveerimise ajal on Bändide Päev toimunud Karksi Valla Kultuurikeskuses ja Viiratsi Rahvamajas.

Nüüd soovib Sakala Keskus Bändide Päeva traditsiooni taasalustada ning tagasi tuua majja, kus menukas sündmus alguse on saanud.

Lisainfo Bändide Päeva kohta:
Sirje Fedjuk
Sakala Keskus
projektijuht, sündmuse korraldaja
sirje@sakalakeskus.ee
telefon: 517 2067