UUDISED JA TEATED

Eesti Õigusbüroo OÜ jagab riigihanke korras juba 10. aprillist Eesti elanikele tasuta ja tavahinnast soodsamalt õigusalast nõu.

Eesti Õigusbüroo OÜ jagab riigihanke korras juba 10. aprillist Eesti elanikele tasuta ja tavahinnast soodsamalt õigusalast nõu. Teenust finantseerib Eesti Vabariigi Justiitsministeerium.
 
Tasuta õigusabi võivad saada kõik Eesti elanikud, kelle brutopalk jääb alla 1773 euro kuus. Õigusalaseid küsimusi tuleb kõigil ette (inkassoprobleemid, abielulahutused, elatise nõuded, erinevad lepingud jne) ning tihtipeale kasvavad väikesed probleemid suurteks, kui nendega õigeaegselt ei tegeleta. Tasuta õigusabi aitab probleemide suurenemist ennetada. Seda kinnitab fakt, et esimese seitsme nädala jooksul Eesti Õigusbüroo juristidelt abi saanutest on tervelt 70% oma murele lahenduse leidnud vähem kui kahe tunniga.
 
Tasuta õigusabi on hea võimalus ka neile, kel hetkel ühtki probleemi pole, kuid kel on plaanis lähiajal sõlmida mõni tähtis leping – näiteks abielluda või osta kinnisvara. Enne oluliste otsuste tegemist on mõistlik kõik asjaolud enne allakirjutamist juristiga läbi arutada.
 
Tasuta õigusabi saamiseks on vaja end registreerida kliendiks (www.juristaitab.ee), tasuda 5 eurot kliendilepingu tasu ning seejärel toimub konsultatsioon kas kohtumisel või interneti vahendusel. Õigusabi teenuse finantseerimine käib kolmes etapis, süsteemil 2+3+10. Esimesed kaks tundi on kliendile täiesti tasuta, järgmised kolm tundi hinnaga 20 eurot tunnis ja seejärel, kui veel vaja, saab kümme tundi hinnaga 40 eurot tunnis. Kalendriaasta vahetudes on kliendil taas võimalik saada õigusabi sama 2+3+10 süsteemi järgi.
 
Klientidega korraldatakse kohtumisi 15-s Eesti Õigusbüroo kontoris, kaas arvatud Viljandis.
 
Lisainformatsioon:
tel 6880400, e-post: abi@juristaitab.ee, www.juristaitab.ee