UUDISED JA TEATED

Heakorrakonkurss "Kaunis Kodu 2016"

Heakorrakonkursi eesmärk on innustada omanikke korrastama oma kinnistuid ja seeläbi aitama kaasa elukeskkonna puhtamaks ja kaunimaks muutmisele ning töö- ja elamiskultuuri ausse tõmbamisele. Kodukaunistamine ei ole ainult oma kodu korda tegemine, vaid see on oma külast, vallast ja maast hoolimine. Korrastatud ümbrus on osa paremast elukeskkonnast, mis aitab kaasa meie valla arengule ja soovile siin elada.

Konkurss toimub neljas kategoorias:

  1. elamud ja aiamajad kompaktse hoonestusega alal;
  2. maakodud hajaasustusega alal;
  3. korterelamud (3 ja enam korterit);
  4. ettevõtted (v.a kohaliku omavalituse hallatavad asutused)

Konkursile võivad kandidaate esitada kõik isikud.

Vastav kandideerimise vorm ja "Viljandi valla heakorrakonkursi "Kaunis Kodu" juhend" on kättesaadav Viljandi valla kodulehel. Ettepanek peab sisaldama kinnistu aadressi, omaniku nime ja kontaktandmeid, ettepaneku lühipõhjendust ning esitaja nime ja kontaktandmeid.

Kandidaate saab esitada 20. maini 2016 aadressil viljandivald@viljandivald.ee või kirjalikult Kauba tn 9, 71020 Viljandi

Kui Sinul, Su tuttaval või  naabril on Viljandi vallas kaunis kodu või oled lihtsalt mööda minnes ilu märganud, siis anna sellest kindlasti meile teada. Väärtustame oma valla inimeste tööd kodu ja koha kaunistamisel ning esitame nad konkursile!

Lisainfo: Elis Sild, keskkonnaspetsialist, elis.sild@viljandivald.ee, telefon 435 0122