UUDISED JA TEATED

LEADER-meetme projektitaotluste taotlusvoorud Mulgimaa Arenduskoja tegevuspiirkonnas

Projektitoetuse taotlust saavad esitada Abja, Halliste, Helme, Hummuli, Karksi, Põdrala, Tarvastu, Viljandi vallas ning Mõisaküla ja Tõrva linnas tegutsevad ettevõtjad, mittetulundusühingud (MTÜ), kohalikud omavalitsused (KOV) ja sihtasutused (SA).

6.–24. märts 2017 a. on avatud taotlusvoor III meetmele „Paikkonna omapära ja konkurentsivõime tugevdamine". Taotleda saavad ettevõtjad, MTÜd, SAd ja KOVid. Toetust antakse MTÜle, KOVle ja SAle kuni 90%, ettevõtjale 60% abikõlblike kulude maksumusest

24. aprill – 12. mai 2017 a. on avatud taotlusvoor I meetmele „Ettevõtluse arendamine". Taotleda saavad tegutsevad ettevõtjad. Toetust antakse kuni 60 % abikõlblike kulude maksumusest.

Igasse meetmesse saab esitada ühe projektitoetuse taotluse taotleja kohta, välja arvatud ühisprojektid. Info taotlemise ja konsultatsioonide kohta on MTÜ Mulgimaa Arenduskoja kodulehel http://www.mulgimaa.ee/mak/toetuse-taotlejale/toetuse-taotlejale-2014-2020/. Taotluste esitamine toimub elektrooniliselt PRIA e-teenuste keskkonna kaudu.

Meetmenõustajate vastuvõtule palume registreeruda:

Raili Uibopuu tel: +372 5307 8283;  raili.uibopuu@mulgimaa.ee

Piret Koorep tel: +372 513 7241; piretr.koorep@arenduskoda.ee

Taotlusvooru ajal toimub ainult tehniline konsultatsioon!