UUDISED JA TEATED

Löö kaasa Teeme Ära veeohutustalgutel ja paigalda kodukoha suplusranda veeohutusstend!

Päästeamet kustub Viljandimaa elanikke osalema Teeme Ära veeohutustalgutel. Osaleda saate kas talgujuhina eest vedades või abilisena juba olemasolevate talgutega liitudes. Veeohutustalguid saab jätkuvalt registreerida, kuid kui talgute eesmärk on veeohutusstendi paigaldamine, siis stendile käivaid päästevahendeid ja infotahvleid päästeamet enam 7. maiks soovijatele kätte toimetada ei jõua. Need antakse üle hiljem. Tähtis on soov ja huvi stend oma kodukoha suplusranda ehitada. Nii et julgelt veeohutustalguid registreerima!

Talgujuhina oma talguid registreerida või juba registreeritud talgutel osalemiseks saad end kirja panna kodulehelwww.teemeara.ee. Sealt leiate ka juhised stendi ehitamiseks ning seal samas on võimalik esitada taotlus päästeametile päästevahendite ja infotahvli saamiseks.

Viljandimaal on veeohutustalguid registreeritud praeguseks 14, mille raames mitmed veekogude kaldad ja rannad korda tehakse. Veeohutusstendid paigaldatakse Halliste valda Pornuse külla Halliste tehisjärve äärde, Kõpu alevikku Kõpu järve äärde kahte kohta, Õisu alevikku Õisu järve äärde, Kolga-Jaani valda Võrtsjärve äärde Vaibla randa, Viljandi valda Saarepeedi karjääri ujumiskohta, Viljandi valda Raudna küla järve äärde, Viljandi valda Karula järve äärde, Suure-Jaani valda Tääksi järve äärde, Suure-Jaani valda Kildu järve ujumiskohta ja Suure-Jaani valda Ülde küla ujumiskohta.