UUDISED JA TEATED

Lugupeetud Mulgimaa ettevõtja, ootame teid ettevõtjate pärastlõunale

Lugupeetud Mulgimaa ettevõtja.

 

Ootame Teid juba 30.03.2016, kella 14.00-16.00-ni Karksi-Nuia, Karksi Kultuurikeskuse sinisesse saali (Viljandi mnt 1) ettevõtjate pärastlõunale.  Päevakorras on kaks teemat:

Info LEADER meetme kohta (Mulgimaa Arenduskoja strateegia I ja III meetme tutvustus ning projektitoetuse taotlemise tingimused).

Mõttetalgud plaanitava tegevusgruppide vahelise koostööprojekti „Pärnu lahest Võrtsjärve idakaldani" kohta. Teema arutelul osalevad  Aivar Ruukel (soomaa.com) ja Kaire Ilus (SA Pärnumaa Turism juhataja).        

Koostööprojekti  eesmärk:

Läbi ühistegevuste suurendada Mulgimaa, Võrtsjärve piirkonna, Romantilise Rannatee, Rohelise Jõemaa piirkonna ettevõtjate tulu. Suurendada piirkonna atraktiivsust elanike ja potentsiaalsete elanike ja ettevõtjate seas. Külastajale kohaliku päriselu kogemise võimaldamine (näiteks: Kihnu Mare-pakett).

Projekti partnerid ootavad meilt nüüd Mulgimaa ettevõtjate poolseid ettepanekuid projekti tegevustesse. Kirja manuses on projekti idee ja võimalikud plaanitavad tegevused.

Kutsume teid kokku 30. märtsil selleks, et üheskoos läbi mõelda Mulgimaa Arenduskoja tegevuspiikonna ettevõtjate huvid ja teha omapoolsed ettepanekud koostööprojekti eesmärkidesse ja tegevustesse.

Paika tuleb panna ka edaspidine tegevuskava.

Mõttetalgutele on oodatud kõik ettevõtjad, kes tunnevad, et sellest projektist võib neile kasu sündida.

 

Anneli Roosalu

tegevjuht

MTÜ Mulgimaa Arenduskoda

Tel: +372 5303 8361

Info koostööprojekti kohta.