UUDISED JA TEATED

Märka ja tunnusta kaunist koduümbrust!

Viljandi Vallavalitsus kuulutab välja heakorrataseme tõstmiseks ning kodukaunistamise väärtustamiseks heakorrakonkursi Kaunis Kodu 2017.

Viljandi vallas on palju hoolitsetud ümbrusega ettevõtteid, hoolega rajatud koduaedu ning tegusaid korteriühistuid, kes ka kodukoha ümbruse ja ilu eest hea seisavad.

Konkurss toimub neljas kategoorias:

  1. elamud ja aiamajad kompaktse hoonestusega alal;
  2. maakodud hajaasustusega alal;
  3. korterelamud (3 ja enam korterit);
  4. ettevõtted (v.a kohaliku omavalituse hallatavad asutused)

Kõikide kategooriate esikohti autasustatakse valla poolt tänukirja, majamärgi ja rahalise preemiaga. Teist ja kolmandat kohta autasustatakse valla poolt tänukirja ja rahalise preemiaga. Võitjate tunnustamine toimub valla sünnipäeval.

Kui Sinul, Sinu tuttaval või tuttava tuttaval on Viljandi vallas kaunis kodu või oled lihtsalt mööda minnes ilu märganud, siis anna meile sellest kindlasti teada. Väärtustame oma valla inimeste tööd kodu ja koha kaunistamisel ning esitame nad konkursile!

Viljandi Vallavalitsus ootab ettepanekuid vallakodanikelt, külavanematelt, korteriühistutelt, seltsidelt, asutustelt ja ettevõtetelt kaunimate talude, eramute, korterelamute ja ettevõtete, et kandidaatide hulgast selgitamaks välja 2017. aasta kaunimad objektid. Märgakem ümbrust ja tunnustagem kodanike nähtud vaeva eest!

Kandidaate saab esitada 20. maiks 2017 aadressil viljandivald@viljandivald.ee , telefoni teel 435 0122 või kirjalikult Kauba tn 9, 71020 Viljandi.

Kandideerimise vorm  ja Viljandi valla heakorrakonkursi "Kaunis Kodu" juhend 

Lisainfo: Karin Saar, keskkonnaspetsialist, karin.saar@viljandivald.ee, telefon 435 0122