UUDISED JA TEATED

Mulgimaa Peremäng 2018 kutsub mängima

Juba sellel laupäeval 18. augustil toimub neljandat korda Mulgimaa Peremäng ja seekord on Peremäng kahele sihtrühmale – seiklejatele ja nautlejatele.

Seiklejad kogunevad kell 10.00 Karksi- Nuia Noortekeskusesse ja saavad sealt esimesed vihjed matka alustamiseks. Marsruut ei ole ette teada, sest üks punkt juhatab teiseni.

Teada on see, et pered sõidavad ca 100 km vastavalt punktides saadud juhistele. Kohapeal tuleb lahendada ülesandeid. Ühes punktist teisse minnes on ka veel tee peal kohti, mis on märgistatud ja kus tuleb oma tarkus ja meeskonnatöö oskus proovile panna.

Vajalik on toimiv telefon, millega saab pilte teha.

Aeg ei ole määrav aga kell 17.00 peab Karksi- Nuias tagasi olema, kus toimub auhindade loosimine ja selgub peaauhinna  saaja. Peaauhinnaks on aiapaviljon firmalt Soledor.

Peaauhinna saajaks on kõige positiivsem, vaimukad, ühtehoidvam meeskond - oma osa on ka õigetel vastustel.

NB ! Seiklusraja läbimine on tasuline (10 – 15 €/ seltskond), seega soovitame ennast eelnevalt registreerida mob : 5788 0245

 

Nautlejaid saavad endale sobivas tempos valida just neile meeldivad paigad, et koos avastada Mulgimaad ja seal elavate töökate mulkide igapäeva elu.

Sellel aastal on avatud 12 erinevat mängupunkti.

Tarvastu kihelkonnas:  Piiri talu Järveküla külas, Suislepa tuulik ja Kärstna mõis.

Helme kihelkonnas: Riidaja Mäe kohvik, Helme Koduloomuuseum Kiriku külas, Taagepera külamaja

Halliste kihelkonnas: Penuja külamaja, Rimmu külamaja, Kosksilla külamaja, Mulgi Külamuuseum ja Uue-Kariste rahvamaja, Abja Päevakeskus, Järve talu

Kõik mängupunktid on avatud 10.00 - 17.00

 

Mängupunktides ootavad tublid talupidajad, särasilmsed külaelu eestvedajad, nutikad käsitöölased ning südamlikud vanaemad, kes teevad imehäid kamatoite.

Endiselt saab mängupunktidest voldikud, kuhu koguda templeid ja võita vahvaid auhindu.

 

Rohkem infot ja punktide täpsemad kirjeldused leiad Facebooki lehelt Mulgimaa Peremäng

 

 

Mängimiseni

Jaanika Toome

Viljandimaa Arenduskeskus

Kodanikeühenduste konsultant

mob : 5788 0245

Tel : 433 0446

jaanika.toome@viljandimaa.ee