perioodil 24.09-28.09.2018 on Mustla postkontor ajutiselt suletud

Oleme viinud ajutise sulgemise perioodi võimalikult lühikeseks ja loomulikult tagame postiteenuse kättesaadavuse klientidele ka postiasutuse ajutise sulgemise ajal. Kliendid saavad kasutada kõiki postiteenuseid asenduspostiasutuses või tellida kirjakandja koju/tööle. Postmarkide, kaartide ja ümbrike müügiks oleme sõlminud lepinguid alternatiivsete müügikohtadega, et kliendid saaksid mugavalt osta kõike kirja saatmiseks vajalikku. See on klientidele täiendavaks võimaluseks ka postiasutuse tavapärase töökorralduse ajal.

Asendav postiasutus

Mustla postkontorit asendab ja väljastab saadetisi Viljandi postkontor, asukohaga Viljandi linn, Tallinna tänav 22.

E-R 9:00-19:00

L 9:00-17:00

P 10:00-15:00

Teenus kirjakandjaga tööle/koju

Kõikidel ettevõtetel ja inimestel on võimalik tellida teenuse osutamiseks kirjakandja tasuta koju või kontorisse.

Kirjakandjat saab tööle/koju tellida meie kliendiinfo telefonilt 661 6616.

Tellimusi võtame vastu E–R kell 9–20 ja L-P 9-15.

Kirjakandja osutab järgmisi teenuseid:

·         kirisaadetise, postipaki, kullerpaki vastuvõtmine ja kättetoimetamine;

·         rahakaartide kättetoimetamine;

·         ajakirjade ja -lehtede tellimuste vormistamine

·         postimaksevahendite müük

.         maksete vahendus

Postmarkide müügikohad

Postmarkide lähimad müügikohad leia Omniva kodulehelt: https://www.omniva.ee/era/veel/edasimuujad

Loodame, et pakutavad alternatiivid teevad postiteenuste kasutamise klientidele maksimaalselt mugavaks. Täname mõistva suhtumise ja hea koostöö eest.