UUDISED JA TEATED

Viljandi valla arengukava koostamist tutvustav esimene avalik koosolek

Käimas on suur ajalooline muutus nii meil kui kogu maailmas, mille kokkuvõte võiks olla: "Mis tõi meid siia, ei vii meid enam edasi." See ongi tänase Eesti mure. Mis toond on meid siia, see enam edasi ei vii. – Vaata veel: http://president.ee/et/ametitegevus/koned/9862-2014-02-24-16-05-12/index.html#sthash.VMhQOXMU.dpuf

Viljandi valla loomise poole on liigutud juba mitu aastat ja seda lähtuvalt sisemisest vajadusest, mitte käsust, mis tuleb kõrgemalt. Seega oleme nii mõnestki teisest omavalitsusest julgemad ning avatumad uuele lähenemisele ja uuele tulevikule, mida saame luua ise ning üheskoos.

Meie nelja valla ühendamise hetkest on möödas juba üle 4 kuu. Nüüd on aeg vaadata tulevikku ja ühiselt otsustada, kuidas me tahame näha oma kodukanti ja millises vallas me soovime elada järgmise 14 aasta jooksul.

Kutsume kõiki vallaelanikke, ettevõtjaid, haridustöötajaid, MTÜ´de liikmeid, lapsevanemaid,  noori ja eakaid kaasa rääkima oma koduvalla tuleviku osas ja andma oma panuse Viljandi valla arengukava koostamisse.

Viljandi valla arengukava koostamist tutvustav esimene avalik koosolek toimub

Vabaduse plats 6, II korruse saalis kolmapäeval, 2.aprillil, kell 16.00.

Ole osa protsessist ja anna oma panus meie valla tulevikku!

Kati- Katri Koppel
Arenguspetsialist