UUDISED JA TEATED

Viljandimaa noorte poolt ellu viidud projektide konkurss

Mis toimub 5.06. Viljandi Lennukitehases. Kui tegu on noorte poolt loodud toote või teenusega, siis ootame ka osavõttu noorteprojektide laadast 4.06. Viljandis Ingeri maja hoovis, kaasapanus oleva kokkuvõtte esitamise tähtaeg on 27.05.2016.
 

Viljandimaa noorteprojektide konkurss

Ootame konkursile kõiki noorte poolt sel õppeaastal algatatud ja ellu viidud projekte (üritused, põnevad loovtööd, algatatud noortetegevused ning õpilas- ja minifirmad jms).

Konkursil osalemiseks on vaja täita kaasapanus olev Noorteprojekti kokkuvõte ja esitada see hiljemalt 27.05.2016 e-posti aadressile: kairi.ong@viljandimaa.ee koos tegevust/toodet/teenust illustreeriva pildiga.

Konkursi esimene osa on Hansapäevade ajal, 4.juunil kell 11-14 Viljandis Ingeri maja hoovis toimuv noorteprojektide laat, kus igaühel on võimalus oma loodut tutvustada ja müüa. Hea müügitöö annab ka konkursil lisapunkte, kuna zürii liikmed käivad juba sel päeval konkursitöid hindamas.

Teine osa konkursist on järgmisel päeval, 5.juunil kell 16-19 Lennukitehase mustas saalis toimuv noorteprojektide esitlus zürii, pealtvaatajate ja teiste noorte ees.

Esineb ka noortebändide võistluse BÄM 2016 võitja Sent from Viljandi, Jaagup Kreem ja Elmar Liitmaa oma akustilise kavaga. Auhindamine lõpeb ühise tordisöömisega.

Laadal osalemine on noortele tasuta. Vajadused laudade ja toolide osas täpsustame üle osaleda soovijate ja manuses oleva kokkuvõtte esitajatega.