UUDISED JA TEATED

Viljandi Vallavalitsus võtab teenistusse ehitusnõuniku (ajutiselt äraoleva ametniku asendaja)

12.12.2018

Peamised ametiülesanded: ehituse-, planeerimise- ja maakorralduse valdkonna juhtimine; valdkondlike määruste, otsuste ja korralduste eelnõude väljatöötamise korraldamine; valla hoonete ehitamise, r...  Loe edasi »

Riigikogu avab 100. aastapäeva puhul rändnäituse parlamendi ajaloost

06.12.2018

Riigikogu esimees Eiki Nestor avab reedel kell 14 Viljandi Raekoja platsil rändnäituse „Riigikogu 100", mis annab ülevaate Eesti esinduskogu sajandipikkusest ajaloost ning kajastab Eesti Ajutise Maanõukogu, Asutava Kogu ja Riigikogu koosseisude tegemisi. Parlamendi 100. aastapäevale pühendatud nä...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma


RSS feed