Vallavalitsus võtab oma meeskonda koolipsühhooloogi

Koolipsühholoogi töö eesmärk on laste arengu toetamine valla haridusasutustes koostöös lapsevanemate ja omavalitsuse sotsiaal- ja lastekaitsetöötajatega, kaasates vajadusel teiste erialade spetsialiste.

Koolipsühholoogi peamised ülesanded on:

• lapse arengut mõjutavate tegurite hindamine ja lahenduste leidmine koostöös lapsevanemate, õpetajate ja teiste spetsialistidega;
  • lapse toetamine ja nõustamine isikliku elu ja õppetööga seotud murede lahendamisel ning vaimse tervise probleemidega toimetulekul;
  • lapsevanemate nõustamine lapse arengut, õppimist ja käitumist puudutavates küsimustes;
  • õpetajate ja haridusasutuse juhtkonna nõustamine ja toetamine lapse vajadusi arvestava arengu- ja õpikeskkonna kujundamisel, aidates ennetada lapse vaimse tervise probleemide tekkimist.

Ootused kandidaadile:

• erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või koolipsühholoogi kutse;
  • valdkonda reguleerivate õigusaktide tundmine ja oskus neid rakendada;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • riiklike andmebaaside, tööks vajalike arvutiprogrammide ja kaasaegsete infotehnoloogiavahendite kasutamise oskus;
  • hea suhtlemis-ja koostööoskus, pingetaluvus, algatus- ja otsustusvõime, empaatiavõime;
  • B-kategooria juhilubade omamine.

Omalt poolt pakume:

• abi ja tuge sisseelamisel;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • tänapäevaseid töötingimusi;
  • erialase täiendamise ja arenemise võimalust;
  • tervise edendamise kulude hüvitist.

Konkursil osalemiseks esitada järgmised dokumendid:

• elulookirjeldus;
  • motivatsioonikiri;
  • haridust tõendava dokumendi koopia.

Kandideerimise dokumendid saata hiljemalt 17. maiks 2021 kell 10:00 märgusõnaga „Koolipsühholoog" elektrooniliselt aadressile konkurss@viljandivald.ee.

Lisainfo: Haridus- ja kultuurinõunik Anne Põldsaar, anne.poldsaar@viljandivald.ee või konkurss@viljandivald.ee.