Vallavalitsus ootab ettepanekuid arengukava ja teehoiukava täiendamiseks

Viljandi Vallavolikogu suunas 30. juunil toimunud istungil avalikustamisele valla arengukava, teehoiukava ja eelarvestrateegia aastateks 2021-2025. Valla kodulehel avalikustatud dokumentidele oodatakse täiendavaid ettepanekuid 15. augustini.

Vallavolikogu suunas avalikustamisele järgmised muudatusi puudutavad dokumendid:

Täiendavad ettepanekud arengukava tegevuskava või teehoiukava täiendamiseks saab esitada kirjalikult e-posti aadressile viljandivald@viljandivald.ee. Ettepanekute hilisem esitamise tähtaeg on 15. august 2021. Ettepanekus palume selgelt ja lühidalt kirjeldada ettepaneku sisu ning tuua välja selle eeldatav maksumus.

Avalike arutelude toimumise kuupäevadest ja asukohtadest annab vallavalitsus oma infokanalites esimesel võimalusel teada.