Ootame kandidaate valla tunnustustele

Taas on aeg märgata tublisid vallakodanikke ja ettevõtteid, kes on silma paistnud ja oma tegevusega panustanud valla elu edendamisse.

Tunnustuste eesmärk on väärtustada ja tunnustada üksikisikuid, asutusi ning organisatsioone, kes on oma tegevusega andnud olulise panuse Viljandi valla inimeste elukvaliteedi tõstmisele hariduse, kultuuri, noorsootöö, spordi, kogukonnatöö, sotisaalteenuste ja ettevõtluse edendamisele ning Viljandi valla maine tõstmisele.

1. novembrist kehtib uus Viljandi valla tunnustuse avaldamise kord, mis lisas seni kehtinud tunnustustele mitu uut kategooriat.

15. detsembriks ootame kandidaate järgmistele tunnustustele:

• Aunimetus „Viljandi valla aukodanik";
  • Viljandi valla tegija;
  • Viljandi valla aasta pere;
  • Aasta noorsootöö tegija;
  • Aasta noor;
  • Viljandi valla kultuuripreemia;
  • Aasta sotsiaaltöötegija;
  • Aasta ettevõtja;
  • Aasta kogukonnaedendaja.

Kandidaate saab esitada ka valla teenetemärgile.

31. detsembriks ootame kandidaate Martin Kleini nimelistele spordipreemiatele:

• Parim naissportlane;
  • Parim meessportlane;
  • Parim noor naissportlane;
  • Parim noor meessportlane;
  • Spordielu edendaja.

Ootame kandidaatide ettepanekuid vabas vormis vallavalitsuse e-posti aadressile viljandivald@viljandivald.ee või kirjalikult aadressile Kauba tn 9, 71020 Viljandi linn.

Tunnustused antakse üle Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikul sündmusel.

Viljandi valla tunnustuste ja tunnustuse saajate kohta saab lähemalt lugeda www.viljandivald.ee/tunnustamine