Kutsume osalema kauni kodu konkursil

Head valla elanikud ja ettevõtjad! Olete oodatud osalema Viljandi valla heakorrakonkursil "Kaunis kodu". Konkursi eesmärk on tunnustada inimesi, kes panustavad oma kinnistu heakorrastamisesse, kujundamisse ja haljastamisse. Konkurss on suunatud kodudele, suvekodudele, korterelamutele kui ka äri- ja tootmisobjektidele.

Osalemise soovist palume teavitada vallavalitsust hiljemalt 23. juuniks e-postil viljandivald@viljandivald.ee. Kandidaadiks võib esitada ka kellegi teise kaunist kodu! Kandideerimiseks esitada kindlasti järgnev info:

1. kinnistu aadress

2. kinnistu omaniku nimi ja kontaktandmed

Hindamiseks moodustab vallavalitsus hindamiskomisjoni, kes külastab kõiki konkursile nõuetekohaselt esitatud kinnistuid. Külastamine toimub tavaliselt juuli kuu esimeses pooles. Kinnistute külastamine lepitakse kandidaadiga kokku ja külastamine toimub ainult kinnistu omaniku nõusolekul.

Tunnustuse saajaid autasustatakse tänukirja, majamärgi ja rahalise preemiaga. Tunnustatud pääsevad edasi järgmise aasta maakondlikule konkursile ja sealt edasi ülevabariigilisele konkursile „Eesti kaunis kodu 2023".