Vallavalitsuse istung 2. augustil

Volikogule esitatud eelnõud

• Hoonestusõigusega koormatud kinnistu asukohaga Kooli tee 3, Puiatu küla võõrandamine.

Haridus, kultuur, sport ja noorsootöö

• Otsustati määrata hariduspreemia:
  • Tallinna Tehnikakõrgkooli cum laude lõpetanud Kristin Põdrale summas 500 eurot;
  • Tartu Ülikooli cum laude lõpetanud Marian Kaurile summas 500 eurot;
  • Tarvastu Gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetanud Joonas Talvikule summas 300 eurot;
  • Viljandi Täiskasvanute Gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetanud noorele summas 300 eurot;
  • Tarvastu Gümnaasiumi hõbemedaliga lõpetanud Inganora Makkole summas 200 eurot;
  • Tarvastu Gümnaasiumi põhikooli kiitusega lõpetanud Lily-Ann Maria Verbeekile summas 200 eurot;
  • Saarepeedi Kooli kiitusega lõpetanud Marleen Uhale summas 200 eurot;
  • Viljandi Kesklinna Kooli kiitusega lõpetanud Andra Liisa Reimaale summas 200 eurot;
  • Leie Kooli kiitusega lõpetanud Miia Sassile summas 200 eurot;
  • Viljandi Spordikooli kiitusega lõpetanud Carl-Alex Kukele summas 100 eurot;
  • Viljandi Spordikooli kiitusega lõpetanud Aleksander Pertelsonile summas 100 eurot.

Sotsiaal

• Lõpetati valla eelarvest hooldusteenuse osaline finantseerimine.
  • Muudeti Viljandi Vallavalitsuse 15.07.2020 korraldust nr 2-3/595 „Viljandi Vallavalitsuse alatise sotsiaalkomisjoni moodustamine".

Ehitus, planeerimine ja majandus

• Kuulati ära kinnistu omaniku informatsioon võimaliku eratee avaliku teena kasutuse osas.
  • Lihthankes „Sõiduauto kasutusrent" tunnistati edukaks pakkumuseks Swedbank Liising AS ja Folk Auto OÜ poolt esitatud ühispakkumus.
  • Määrati korteriomandi seadmisel ehitise teenindamiseks vajaliku maa suurus, maaüksusele sihtotstarve ja koha-aadress:
  • Ülensi külas Rohu katastriüksusel;
  • Välgita külas Teeääre katastriüksusel.
  • Keelduti projekteerimistingimuste andmisest Mustivere külas Ilmapõllu katastriüksusele.
  • Muudeti Tarvastu Vallavalitsuse 14.03.2017 korraldust nr 67 „Posti tn 4 maale hoonestusõiguse seadmise võimalikkusest".
  • Muudeti katastriüksuste piirid ning määrati koha-aadressid ja sihtotstarve Kingu külas.
  • Anti MTÜle Kolga-Jaani Maanaiste Selts tasuta kasutusse vallavara Kolga-Jaani teenuskeskuses.
  • Anti kasutusluba Paistu terviseväljaku laiendusele aadressil Raamatukogu tee 2.
  • Otsustati võõrandada enampakkumise korras internetiportaalis Osta.ee elektriauto Mitsubishi I-MIEV alghinnaga 1000 eurot.
  • Otsustati jätta lihthankes „Sõiduauto kasutusrent" hankemenetlusest kõrvaldamata ja kvalifitseerida eduka pakkumuse teinud ühispakkujad.

Vallavalitsuse istungi materjalid on leitavad dokumendiregistrist aadressil: http://bit.ly/3eN1s6U