Nädala teated | 19. juuli

Viljandi haigla vaktsineerimisbussis saab eelregistreerimata COVID-19 vastu kaitsesüstimist. Vaktsineerimisbuss on Viljandi Vabaduse platsil 20., 22.-24. juulil. Loe lähemalt.

Ilmus juulikuu Viljandi Valla Teataja. Loe lähemalt.

Tarvastu raamatukogus näeb Arvo Iho fotonäitust „Elu Võrtsjärve ääres". Loe lähemalt.

Valmis Eesti esimene digitaalne rattamatkateede kaart. Vaata lähemalt.

13. juulil õnnitles vallavalitsus Viiratsi Päevakeskuse perenaist Urve Kimmelit 75-aasta sünnipäeval. Vaata lähemalt.

16. juulil oli viimane tööpäev Pärsti lasteaiaõpetajal Piret Tissonil. Vaata lähemalt.

Film „Anu Raud. Pärand." pälvis Pärnu 35. filmifestivalil parima eesti dokumentaali kategoorias teise koha. Loe lähemalt.

Lehe persoon Kaari Metslang: „Ruum võib olla midagi rohkemat kui neli seina ja purk värvi". Loe intervjuud lähemalt.

24. juulil toimub Viiratsi rahvamajas heategevuslik mälestuskarpide meisterdamise töötuba. Vaata lähemalt.

Avatud talude päev tuleb juba sel pühapäeval, 25. juulil. Loe lähemalt.

Seksuaalselt väärkoheldutele on loodud oma tugigrupid. Loe lähemalt.

Hooldusperede vanemaiks soovijad saavad augustis kohtuda Jane Snaithiga. Loe lähemalt.

Vallavalitsus ootab ettepanekuid arengukava ja teehoiukava täiendamiseks. Vaata lähemalt.

Pensioni teisest sambast lahkumisavalduse saab tagasi võtta juuli lõpuni. Loe lähemalt.

Juuli on Mulgimaal täis põnevaid üritusi. Vaata lähemalt.

Kui soovid olla kursis valla kultuuri- ja spordisündmustega, hakka jälgima Facebooki lehte Viljandi valla kultuur ja sport.

Maa-ameti avalikul enampakkumisel on viis Viljandi valla kinnisasja. Loe lähemalt.

Vabad töökohad

• Vana-Võidu lasteaia õpetaja abi | Kandideerimise tähtaeg 19. juuli
  • Tarvastu gümnaasiumi puhastusteenindaja | Kandideerimise tähtaeg 23. juuli
  • Kalmetu põhikooli klassiõpetaja | Kandideerimise tähtaeg 3. august