Vallavalitsuse istung 9. augustil ja ehituskomisjoni otsused 10. augustil

Volikogule esitatud eelnõud

• Loa andmine laenu võtmiseks.
  • Vallavara võõrandamine Krookuse.

Finants

• Eraldati reservfondist:
  • Majandusvaldkonnale Meleski sauna majandamiskuludeks 1100 eurot;
  • Majandusvaldkonnale projekti  „Jõesuu randumisalal harrastuskalapüügi  võimaluste  parandamine"  kuludeks 12 060 eurot;
  • Majandusvaldkonnale 2022.  aasta  hajaasustuse  programmi  täiendavateks toetusvahenditeks 22 510 eurot;
  • Haridus- ja kultuurivaldkonnale noorsootöö kuludeks 14 060 eurot;
  • Ramsi Lasteaiale Taruke basseiniruumi  niiskuse  ja  temperatuuri  anduri  ostmiseks  ja  sügavkülmiku  remondiks  1070 eurot;
  • Jäeti rahuldamata Ramsi Lasteaia Taruke taotlus reservfondist rahaliste vahendite saamiseks meekonnakoolituseks Plunge maakonda Leedu Vabariiki summas 1300 eurot.
  • Otsustati eraldada Viljandi valla eelarvest OÜle Ramsi VK projekti „Puiatu küla veetorustike, puurkaev-pumpla ja puhastusseadmete rekonstrueerimine" ehitustöödeks  49 249,60 eurot.
  • Kehtestati 2023. eelarve eelnõu koostamise tingimused.

Haridus, kultuur, sport ja noorsootöö

• Paistu Kooli direktori vaba ametikoha täitmiseks korraldatud avalik konkurss loeti luhtunuks.

Sotsiaal

• Anti volitus piiratud teovõimega isikute nimel asjade ajamiseks.
  • Kinnitati Kärstna Sotsiaalmaja „Kärstna Kodu" teenuste hinnakiri.

Ehitus, planeerimine ja majandus

• Tutvuti SW Energia taotlusega soojusenergia hinna korrigeerimiseks.
  • Kinnitati heakorrakonkursi „Kaunis Kodu" konkursi tulemused.
  • Algatati Saarepeedi külas Viru-Järve detailplaneering.
  • Anti ehitusluba Päri külas Kannikmäe tee 9 katastriüksusele mänguväljaku rajamiseks.
  • Määrati:
  • Leie külas Nigula katastriüksusel asuvale hoonele unikaalaadressiks Nigula/1;
  • Vardi külas Rahetsema tee 1 katastriüksusel asuvale hoone unikaalaadressiks Rahetsema tee 1/2.
  • Jagati katastriüksused ning määrati koha-aadressid ja sihtotstarve Auksi külas asuvale Auksi-Kooli ja Suure-Lapi katastriüksusele.
  • Tutvuti Leie perearstikeskuse küttesüsteemi ümberehitamise hinnapakkumistega.
  • Arutati:
  • Peetrimõisa küla Oru kinnistu tee temaatikat;
  • Karula-Piiri detailplaneeringu temaatikat.

Vallavalitsuse istungi materjalid on leitavad dokumendiregistrist aadressil: http://bit.ly/3eN1s6U

Ehituskomisjoni otsused 10. augustil

• Anti 3 ehitusluba.
  • Algatati projekteerimistingimuste andmise avatud menetlus.
  • Kooskõlastati 4 puurkaevu asukoht.
  • Kujundati seisukoht kolmes küsimuses.

Ehituskomisjoni protokollid leiab dokumendiregistrist aadressil: https://bit.ly/3dkemL3