Viljandi valla seeriajooks toimub tänavu juba kümnendat korda!

Viljandi valla seeriajooks alustab juubeliväärilist 10. hooaega, kümneseks saab tänavu ka meie Viljandi vald.

Nagu traditsiooniks on saanud, algab sari Eesti Vabariigi aastapäeval, 24. veebruaril VAK Staier talvejooksuga Päril. Seal on kavas 10 km jooks ja lisaks 5 km distantsil noortejooks ning 5 km kepikõnd/käimine.

Kes plaanivad osaleda kõigil neljal etapil, neil soovitame soodushinnaga end registreerida kogu sarjale, sest kuni 22. veebruarini saab end kirja panna, makstes vaid 30 eurot! Kõigil neljal etapil osalenutele paneb Viljandi vald välja valla logoga auhinna, mis antakse kätte sügisel Saarepeedi mägede jooksu järel.

Eraldi arvestust peetakse Viljandi valla koolide vahel, kõige suurema osalejaskonnaga kooli premeerib sügisel Viljandi vald eriauhinnaga! Samuti oleme loonud oma jooksusarjale uue kodulehekülje aadressil https://www.seeriajooks.ee, seal on leitav kogu informatsioon sarja kohta ja ka registreerimine on koondunud sinna.

Ajavõtuteenust pakub meile jätkuvalt Timesport, kellega on meil koostöö sujunud hästi. Olulisemat infot hakkame jagama ka seeriajooksu Facebooki lehel, seega kutsume kõiki huvilisi seda jälgima ja kaasa rääkima!