Riigihange: Viljandi vallamaja arhitektuurikonkurss

Riigihanke objekti kirjeldus:
Viljandi vald moodustus 2013. aastal Paistu, Pärsti, Viiratsi ja Saarepeedi valdade ühinemisel, muutudes rõngasvallaks, mis ümbritseb täielikult Viljandimaa keskust Viljandi linna.
2017. aasta kohalike omavalitsuste valimiste järgselt liitusid Viljandi vallaga ka Tarvastu ja Kolga-Jaani vallad, mis kasvatas Viljandi valla oma pindala suuruselt eesti kolmandaks omavalitsuseks. Liitunud Viljandi vallas elab ligi 14 000 inimese.
2017. aasta liitumine on tõstnud valla inimeste heaks töötavate ametnike hulga 55 ametnikuni (enne 36) ja hetkel Viljandi linnas asuv vallamaja on jäänud väikeseks, lisaks on puudu mõned vajalikud ruumid.
Nüüd soovib Viljandi vallavalitsus luua kaasaegset vallamaja, mis asuks valla territooriumil. Kodanikele oleks tagatud parim võimalik teenindus ja ametnikele tagatud parim võimalik omavaheline koostöö.

Hankija: Viljandi Vallavalitsus

Avatud ideekonkurss

Hankelepingu kestus: 20 kuud

Hankedokumentide väljastamine: Hankedokumendid on kättesaadavad e-riigihangete keskkonnas: https://riigihanked.riik.ee/register/hange/196122

Täiendava info saamiseks palun esitada päring riigihangete registri kaudu

Pakkumuste esitamise tähtpäev: 14. juuni 2018 kell 16:00, kusjuures

- kvalifitseerimisdokumendid esitada eRHR-s;
- ideekavand esitada Eesti Arhitektide Liidu kontorisse aadressil Põhja pst 27a, 10415 Tallinn.