Viljandi valla vabatahtlikud aitavad hoida korda pensionipäeval

Tuleval reedel ja laupäeval on oodata Viljandi vallas intensiivsemat pensionäride liikumist pangaautomaatide ja kaupluste juures seoses pensionite väljamaksmisega. Viljandi vald peab oluliseks maksimaalselt kaasa aidata ja kontrollida eriolukorra poolt kehtestatud 2+2 reegli täitmist.

Viljandi vallas asuvad kaks sularahaautomaati Mustlas. Lisaks füüsiliselt kontrollimisele paigaldame automaatide juurde järjekorras lähedal seismise vältimiseks märgistuse 2m vahedega. Vald on suutnud katta vabatahtlikega tähtsamad sõlmpunktid. Samuti käituvad poed vastutustundlikult. Viiratsi COOP kauplus plaanib hoida nendel päevadel pidevalt rohkem kassasi avatuna vältimaks järjekordi.

Oleme pensionipäeval teineteise suhtes mõistavad ning hoiame kinni reeglitest, mis on meie tervise huvides loodud. Viljandi valla vabatahtlikud koos politseiga teevad kõik oleneva inimestele turvatunde ja kindluse tekitamaks.

Foto allkiri: Pensionipäev Mustlas
Foto:Liis Lepik