Muudatused sõiduplaanis

Hea bussiga reisija!
1.        Alates 25. märtsist sõidab liin nr 267 (Karksi-Nuia – Kilingi-Nõmme – Pärnu) Pärnust Tallinnani. Muudatus kehtib kuni eriolukorra lõpuni.
2.      Alates 30. märtsist peatatakse ajutiselt seoses reisijate arvu vähenemisega  Viljandi linnalähiliini nr 7 teenindamine. Muudatus kehtib kuni eriolukorra lõpuni.
3.       Alates 1. aprillist muutub bussiliin nr 372 (Viljandi – Abja-Paluoja – Mõisakõla – Kilingi-Nõmme – Pärnu) sõiduplaan. Liin muutub kiiremaks.
Viljandimaa Ühistranspordikeskus annab teada, et alates 29. märtsist muutub Elroni rongide sõiduplaan. Seoses vajadusega üle vaadata reisijate vähesuse tõttu kogu Viljandi maakonna avaliku liiniveo liinivõrgu toimimine, ei ole kõikide rongide saabumised ja väljumised alates 29. märtsist veel kooskõlas busside aegadega.

Muudetud sõiduplaanid
Teate edastas