« Tagasi

Vald tänas spordi- ja kultuuriinimesi

31. jaanuaril tänas vallavanem Alar Karu Heimtali ringoones meie valla spordi- ja kultuuriinimesi nende panuse eest Viljandi valla ellu. 
 
Vallavanem tõi välja valla möödunud aasta kultuuri- ja spordielu eredamad saavutused -  head tulemused Eestimaa Omavalitsuste talimängudel, põnevate näituste avamised ja ülevad hetked laulu- ja tantsupeol „Minu arm". 
 
„Häid hetki, mida meenutada on palju, võime oma valla tegijate üle suurt heameelt tunda ja tõdeda, et 2019. aasta oli meie vallale väga hea kultuuri- ja spordiaasta. Jätkame samas vaimus, sest tugev rahvakultuur ja spordielu on meie väiksele rahvale väga oluline ühendav jõud. Koos oleme suuremad ja tugevamad," ütles Alar Karu. 
 
Kohaletulnuid tantsitas ansambel „Heldene aeg", peoliste mälumängu oskusi pani proovile ja õhtut juhtis Mart Saar, üllatusi vaheesinemiste näol pakkusid noor trikijalgpallur Richie Kaljulaid ning Viljandi-Line linetantsijad. 
 
Autor: Jana Seeba 
kultuuri- ja noorsootöö spetsialist 
 
 
Foto: Kristjan Kivistik 
 
Jaanuari viimasel reedel olid palutud Heimtali ringhoonesse valla tublid kultuuri- ja spordiinimesed, keda valla poolt tänati ja kellele kingiti üks tore peoõhtu.