Viljandi Valla Teataja
« Tagasi

Vihm Viiratsi perepäevalisi ei seganud

20. augusti hommikul vaatasid ettevõtlikud Rüblikud esimese asjana taevasse –  sajab!

Olime sel päeval kutsunud Viiratsi perepäeva raames  kõiki meie õue mängima ja mõnusalt aega veetma. Planeerimist alustasime juba sügisel, kui uurisime lastelt, kuidas meie võiksime Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistada. Lastelt tuligi ettepanek teha kingitus neile Eestimaa  lastele, kelle päevad ei ole nii rõõmsad kui  meil.

Õppeaasta jooksul valmis laste, töötajate ja vanemate kaasabil  100 toredat ja praktilist eset õnneloosi tarbeks. Vanemad katsid hea ja paremaga kohvikulaua. Siinkohal eriline tänu Mürakaru rühma vanematele! Kogu saadud tulu annetasime heategevusorganisatsioonile Minu Unistuste Päev.

Õuemängud jäid sel päeval küll vihma tõttu ära ,kuid pitslinadega kohvikulauad olid lilledega kaunistatud ja ootasid katuse all õues külastajaid. Kohviku müügiletid ja õnneloosilauad olid saalis ning meisterdada ja nägu maalida sai ka. Rühma riietusruumist sai mõnus ja hubane muinasjutukamber- täpselt plaani järgi 12.12 oli see jutukuulajaid pungil täis. Kohvikumeeleolu hoidis üleval  lasteaia vilistlastest koosnev ansambel muusikaõpetaja Aime juhendamisel. Mõned julgemad lipsasid ikka seiklusrajale turnima ka.  

Õues käis mõnusa vihmasabina saatel osalejaid lähemalt ja kaugemalt – täpselt 123. Osalenute vahel loositi välja meie lapsevanema poolt annetatud  kaks priipääset Mulgimadinasse.

Aitäh kõigile, kes aitasid kaasa toreda päeva õnnestumisele!

 

Dagmar Trumsi,

Mürakarude rühma õpetaja