Vallavolikogu komisjonid

Eelarve-ja majanduskomisjon

Esimees: Kalevi Kaur, telefon 530 80231, e-post: kalevi.kaur@viljandivald.ee
Aseesimees: Loit Kivistik

Medi Meikar
Juhan Änilane
Jaan Lukas
Mati Toomsalu
Tarmo Türk
Joel Mandri
Tarmo Arak

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Mare Pariis, telefon 534 12500, e-post: mare.pariis@viljandivald.ee
Aseesimees: Ülle Gurjev

Olev Luik
Kadri Vollmann
Piret Parm
Airi Aruoja
Ly Kirt
Medi Meikar
Juhan Änilane
 

Kultuuri- ja spordikomisjon

Esimees: Tarmo Arak, telefon 527 8113, e-post: tarmo.arak@viljandivald.ee
Aseesimees: Juhan Änilane

Valmar Haava
Ille Mirka
Hovard Nurme
Piia Mänd
Meelis Hunt
Mait Siirus

Haridus- ja noorsootöökomisjon

Esimees: Marika Kivistik, telefon 524 3056, e-post: marika.kivistik@viljandivald.ee
Aseesimees: Anzori Barkalaja

Maret Tamme
Joel Mandri
Piret Kukk
Mait Allas
Valmar Haava
Olev Luik
Ando Adamson

Kodanike ühenduste ja külaarengu komisjon

Esimees: Heino Ruus, telefon 520 8381, e-post: heino.ruus@viljandivald.ee
Aseesimees: Aivar Piir

Väino Viidebaum
Ando Tulvik
Kati-Katri Koppel
Raivo Laidma
Ants Jänes
Rait Märtin
Joel Mandri
 

Revisjonikomisjon

Esimees: Loit Kivistik, telefon 503 7186, e-post: loit.kivistik@viljandivald.ee
Aseesimees: Aivar Kustavus

Medi Meikar
Hellar Mutle
Aivar Piir



Reformierakonna fraktsioon

Loit Kivistik loit.kivistik@viljandivald.ee 503 7186
Mait Allas mait.allas@viljandivald.ee 586 52987 
Ülle Gurjev ylle.gurjev@viljandivald.ee 518 3327
Rait Märtin rait.martin@viljandivald.ee 556 42223