Sotsiaaltöötajad

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalnõunik Irma Väre 5071370
Hoolekande koordinaator Luule Vitsur 53041166
Sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom 5127988
Sotsiaaltöö spetsialist Ragna Ruukel 5123120
Sotsiaaltöö spetsialist Hanneli Vanamb 51983202
Sotsiaaltöö spetsialist Aive Aalup 5061586
Sotsiaaltöö spetsialist Keddi Jürgen 53011316
Lastekaitse peaspetsialist Maarja Mitt 5254077
Lastekaitsespetsialist Catherine Grünbaum 5106948
Lastekaitsespetsialist Heili Rohtla 53405357
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu (Tarvastu Teenuskeskus) 5176711
Lastekaitsespetsialist Krista Luik (Tarvastu Teenuskeskus) 53078882
Sotsiaaltöö spetsialist (Kolga-Jaani ja Leie piirkond) Õnne Raamat 59199906