Sotsiaaltöötajad

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalnõunik Luule Vitsur 53041166
Hoolekande juht Siret Sarv 57874657
Sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom 5127988
Sotsiaaltöö spetsialist Ragna Ruukel 5123120
Sotsiaaltöö spetsialist Hanneli Vanamb 51983202
Eestkostespetsialist Aive Aalup 5061586
Eestkostespetsialist Kati Narusberg 53011316
Lastekaitse peaspetsialist Maarja Mitt 5254077
Lastekaitsespetsialist Catherine Grünbaum 5106948
Lastekaitsespetsialist Heili Rohtla 53405357
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu (Tarvastu Teenuskeskus) 5176711
Lastekaitsespetsialist Krista Luik (Tarvastu Teenuskeskus) 53078882
Sotsiaaltöö spetsialist (Kolga-Jaani ja Leie piirkond) Õnne Raamat 59199906