Nädala teated | 12. aprill

• 12. aprillil teostas mammobuss Mustlas rinnavähi sõeluuringuid.

• 13.-15. aprillil toimuvad Zoomis üldplaneeringu tulemuste avalikud arutelud. Vaata lähemalt.

• 13. aprillil viib Viljandi valla buss tasuta Oiu ja Meleski küladest lugejaid Kolga-Jaani raamatukogusse ja toob tagasi. Lisainfo.

• 14. aprillini saab osaleda valla rahulolu uuringus, kus palume hinnata Viljandi valla teenuste kvaliteeti.

• Vald annab rendile Kolga-Jaani rahvamajas asuvad köögiruumid. Pakkumisi saab esitada 14. aprillini. Vaata lähemalt.

• Nädala lõpus jõuab valla postkastidesse aprillikuu Viljandi Valla Teataja.

• Vallavalitsus ootab aprilli lõpuni ettepanekuid valla arengukava, eelarvestrateegia ja teehoiukava uuendamiseks. Vaata lähemalt.

• Kolga-Jaani Maanaiste selts korraldab suvel perelaagri vene emakeelega lastele ja otsib peresid, kes oleksid suvel valmis võõrustama enda lapsega samaealist last Ida-Virumaalt. Vaata lähemalt.

• Mustlas kujundab sõpruskond kunagist Tõru kohvikut suviseks lokaaliks. Vaata lähemalt.

• Viljandimaa tervisenõukogu kutsub isad lastega liikuma. Vaata lähemalt.

• Aprillikuus saavad ratastooliga liikuvad inimesed proovida valla sotsiaalvaldkonna kasutuses olevat trepironijat. Vaata lähemalt.

• PRIAst saab taotleda põllumajanduskindlustustoetust, taotlusi võetakse vastu 26. aprillini. Vaata lähemalt.

• EOK otsib Viljandimaa sportlikumat perekonda. Ootame perede lühikirjeldust, koos nimede, vanuste, ühise liikumisharrastuse taustaga fotoga ning kontaktandmetega hiljemalt 1. maiks aadressil kevin.paavo@viljandivald.ee.

• LHV toetab ettevõtlikke kogukondi 20 000 euroga. „Kes teeb ära?" konkursi eesmärk on toetada rahaliselt kogukonna jaoks olulise väärtusega hoonete või objektide rajamist või remontimist. Vaata lähemalt.

• Ohvriabi julgustab seksuaalvägivalda kogenuid abi küsima. Oma kogemusest saab asjatundjaga rääkida ohvriabi kriisitelefonil 116 006 eesti ja vene keeles, pöörduda on võimalik ohvriabitöötajate juurde üle Eesti ning liituda saab ka seksuaalvägivalda kogenute tugigruppidega. Vaata lähemalt.

Vallavolikogu

• 14. märtsil kell 17 toimub erakorraline Viljandi vallavolikogu istung Microsoft Teams keskkonnas. Istungi päevakorraga saab tutvuda valla kodulehel.

Vallavalitsus

• 6. märtsil toimus Viljandi vallavalitsuse istung, mille kokkuvõttega saab tutvuda vallavalitsuse kodulehel.
  • 13. aprillil toimub järgmine Viljandi vallavalitsuse istung.

COVID-19 info

COVID-19 piirangud pikenevad vähemalt kuni 25. aprillini.

COVID-19 vaktsineerimisega seotud küsimustele leiad vastused aadressilt https://vaktsineeri.ee/

Valminud on Eesti Perearstide Seltsi juhend täiskasvanud koroonahaigetele, milles antakse näpunäiteid, kuidas end kodus ise ravida. Vaata lähemalt.

Vabad töökohad

• Hetkel vabu töökohti pole.

Avatud hanked

• Viiratsi lasteaia "Rüblik" rühmaruumide projekteerimine ja ehitus | Tähtaeg 14. aprill
  • Võsaniiduki kapitalirent | Tähtaeg 19. aprill
  • Mustla jäätmejaama rajamine | Tähtaeg 21. aprill