« Tagasi

Müüa on atraktiivsed kinnistud Viljandi külje all Mäeltküla tööstuspargis

Viljandi vald müüb Viiratsi külje all Mäeltküla tööstuspargis kinnistuid, kus on olemas kõik vajalik tööstuse arendamiseks või laiendamiseks. Ligi 62-hektarilisel maa-alal laiuv tööstuspark on hästi ligipääsetav ja nähtav ning asub Viljandi kesklinnast vaid mõne minutilise sõidu kaugusel. 
 
Detailplaneeringuga määratletud krunte on võimalik omandada enampakkumise korras. Kruntide suurused on 4 632 m² –25 594 m²,  kuid suurema pindala vajadusel on võimalik krunte liita. 
 
Juba praegu on Mäeltküla tööstuspargis 19 ettevõtet ligikaudu 80 töötajaga, mistõttu on piirkond oma võimekust tõestanud. Ühiselt suurenevad võimalused kaasata piirkonda välisinvesteeringuid, mille abil on võimalik ettevõtete kasvupotentsiaali veelgi kasvatada
.  
Planeeringu järgi on kõikide kruntide sihtotstarve: tootmishoone maa, laohoone maa, hulgikaubanduse maa, logistikakeskuse maa. 
 
Volikogu on kinnitanud kruntide suulise enampakkumise alghinnaks  2 €/m2 ning kruntide suurused on juba kirjeldatud detailplaneeringus. Orienteeruvalt märtsi lõpus viib vallavalitsus läbi kruntide müügi suulise enampakkumisel!  
 
Huvitatud isikutel on võimalik detailplaneeringus kruntidega tutvuda valla kodulehel. Ootame teid enampakkumisele! 

Lisainfo: Indrek Talts
              Indrek.Talts@viljandivald.ee
              435 1822