Aasta õpetajaks sai Heimtali Põhikooli tehnoloogiaõpetaja Tarvo Prinzmann

Viljandi vald andis Aasta Õpetaja tiitli Heimtali Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetajale Tarvo Prinzmannile. Aasta Lasteaiaõpetajaks sai Tarvastu Lasteaia õpetaja Reet Järveküla ja Aasta Noore Õpetaja tiitli pälvis Holstre Kooli matemaatika ja füüsika õpetaja Kädi-Liis Hunt.

Tunnustused anti üle eilsel õpetajate päevale pühendatud pidulikul üritusel Mustla Rahvamajas, kuhu olid kutsutud kõik Viljandi valla õpetajad.  Valla haridus- ja kultuurinõuniku Maive Feldmanni sõnul toimus selline tunnustusüritus Viljandi vallas esimest korda.

Lisaks aasta õpetajate tiitlitele anti eile üle ka Aino Tamme nimeline humanitaar- ja kultuuriüliõpilase stipendium, mille pälvis Eesti Kunstiakadeemia tekstiilidisaini kolmanda aasta tudeng Rebecca Künnis, ning Jaan Depmani nimeline reaal- ja loodusainete üliõpilase stipendium, mille sai Tallinna Ülikooli matemaatikaõpetaja eriala teise aasta magistrant Annika Ilves.