Mustla postkontor on augustis ajutiselt suletud

Mustla postkontor on ajutiselt suletud 16.08-30.08.19, teatas Omniva Lõuna piirkonna juht Annely Noobel.

"Oleme viinud ajutise sulgemise perioodi võimalikult lühikeseks ja loomulikult tagame postiteenuse kättesaadavuse klientidele ka postiasutuse ajutise sulgemise ajal. Kliendid saavad kasutada kõiki postiteenuseid asenduspostiasutuses või tellida kirjakandja koju või tööle," lisas Noobel.

"Postmarkide, kaartide ja ümbrike müügiks oleme sõlminud lepinguid alternatiivsete müügikohtadega, et kliendid saaksid mugavalt osta kõike kirja saatmiseks vajalikku. See on klientidele täiendavaks võimaluseks ka postiasutuse tavapärase töökorralduse ajal."

Asendav postiasutus

Mustla postkontorit asendab ja väljastab saadetisi Viljandi postkontor, asukohaga Tallinna tänav 22, Viljandi.

E-R 9:00-19:00
L 9:00-17:00
P 10:00-15:00

Lähim pakiautomaat

Viljandi Männimäe Selveri pakiautomaat, Riia maantee 35, Viljandi

Teenus kirjakandjaga tööle/koju

Kõikidel ettevõtetel ja inimestel on võimalik tellida teenuse osutamiseks kirjakandja koju või kontorisse.

Kirjakandjat saab tööle/koju tellida Omniva kliendiinfo telefonilt 661 6616.

Tellimusi võetakse vastu E–R kell 9–20 ja L-P 9-15.

Kirjakandja osutab järgmisi teenuseid:
·        kirisaadetise, postipaki, kullerpaki vastuvõtmine ja kättetoimetamine;
·        rahakaartide kättetoimetamine;
·        ajakirjade ja -lehtede tellimuste vormistamine;
·        postimaksevahendite müük;
·        maksete vahendus

Postmarkide müügikohad

Postmarkide lähimad müügikohad leia Omniva kodulehelt: https://www.omniva.ee/era/veel/edasimuujad