Uudised ja teated

« Tagasi

Nädala eelinfo 21.10 - 27.10.2019

Esmaspäev, 21. oktoober

  • Kell 13.00 – 14.15 Sotsiaalosakonna koosolek
  • Kell 14.00 – 16.00 Sotsiaalkomisjoni koosolek

Teisipäev, 22. oktoober

  • Kell 10.00 – 12.00 Hoolekandeasutuste juhtide koosolek vallamaja saalis
  • Vallavanem Alar Karu koolitusel Tallinnas
  • Arhivaar Sirje Lamp ja sekretär-asjaajaja Tiina Almers osalevad Siseministeeriumi rahvastikuregistri seminaril
  • Kell 12.00 – 14.00 keraamika koolitus lastele ja noortele Viiratsi Rahvamajas

Kolmapäev, 23. oktoober

  • Kell 08.30 Vallavalitsuse istung
  • Haridus- ja kultuurinõunik Maive Feldmann ja kultuuri- ja noorsootöö spetsialist Jana Seeba Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu korraldatud kohtumisel „Kohalik omavalitsus ja raamatukogu"
  • Arhivaar Sirje Lamp ja sekretär-asjaajaja Tiina Almers osalevad Siseministeeriumi rahvastikuregistri seminaril
  • Kell 17.00 – 18.30 „Hundiõhtu" hundiuurija Marko Kübarsepaga Kolga-Jaani raamatukogus

Neljapäev, 24. oktoober

  • Kell 9.00 – 11.00 Tervisenõukogu esinduse kohtumine Viljandi vallaga vallamaja saalis
  • Kell 13.00 – 14.00 Viljandi valla võrkpalli esindajate koosolek saalis
  • Kell 15.00 – 18.00 Viljandi Vallavolikogu alatise kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek vallamaja saalis
  • Sotsiaaltöö spetsialistid Astrid Viinapuu ja Sirli Toom osalevad koolitusel "Kuidas märgata radikaliseerumise ilminguid?" Tartumaal

Reede, 25. oktoober

  • Kell 08.00 – 13.00 Haridus- ja kultuurinõunik Maive Feldmann Viljandimaa hariduskonverentsil
  • Kell 14.00 – 15.00 Viljandi Vallavolikogu alatise kodanikeühenduste ja külaarengu komisjoni koosolek Tänassilma Rahvamajas

Laupäev, 26. oktoober

  • Kell 10.00 – 16.00 Võrkvöö põimimise koolitus Tarvastu Käsitöökojas Mustlas
  • Kell 12.00 Viljandi valla laululaps 2019 Viiratsi Rahvamajas

Pühapäev, 27. oktoober

  • Kell 10.00 – 16.00 Võrkvöö põimimise koolitus Tarvastu Käsitöökojas Mustlas

 

Puhkusel:

 Anne Põldsaar

 haridusspetsialist

 21.10-2019 – 27.10.2019

 Kati-Katri Koppel

 teabespetsialist

 24.10.2019 – 25.10.2019

 Rivo Aren

 Kolga-Jaani piirkonnajuht

 30.09.2019 – 23.10.2019

 Anna Netšajeva

 siseaudiitor

 21.10.2019 – 27.10.2019

 Heili Rohtla

 lastekaitsespetsialist

 21.10.2019 – 27.10.2019

 Elo Talvoja

 ehitusnõunik

 21.10.2019 – 27.10.2019

 Raivo Laidma

 planeeringuspetsialist

 21.10.2019 – 27.10.2019