Viljandi vald kingib lastele üle 1000 helkuri

Täna kinkis Viljandi vallavanem Alar Karu 500 helkurit ATKO Bussiliinide Viljandi osakonna juhile, et bussijuhid saaksid neid jagada koolilastele. 551 helkurit kingitakse jõuludeks ka valla kõigile lasteaialastele.

„Teie üks tubli bussijuht teatas meile, et paljudel lastel pole helkureid. Kes nüüd hommikul bussi tulevad ja helkurit küljes ei ripu, andke see meie poolt. Turvalist sõitmist lastega!" soovis vallavanem Alar Karu, kui andis 500 helkurit ATKO Bussiliinide Viljandi osakonna juhatajale Tõnu Naarile. Naar tänas ja ütles, et bussijuhtidel on neid nüüd hea jagada lastele, kes on helkuri kaotanud või muul põhjusel seda ei kanna. Bussijuht Peeter Tuur nentis, et seni on ta saatnud helkurita lapsed kesklinna koolis oleva helkuripuu juurde. „Väga paljudel pole helkurit," nentis Tuur.

Valla haridus- ja kultuurinõunik Maive Feldmann ütles, et koos Viljandi vallavalitsuse jõulusoovidega jõuavad selle aastal valla lasteaedades käivate lasteni helkurid. „On oluline, et helkuri kandmisest saaks juba lasteaiaeas oluline tegevus, mis ei lähe meelest ära. Lumerohket ja turvalist jõuluaega kõigile peredele!"