Viljandi vald korraldab ettevõtlusnädala raames 8. oktoobril ettevõtluskohviku

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusüritus, mis toimub igal aastal oktoobrikuu alguses.

Mõnus õhtu Viljandi valla ettevõtluskohvikus, 8.oktoobril kell 16.00-19.00 endise SEB-panga ees olevas telgis Vaksali tn. 2 on külastajatele garanteeritud!

• Kohvikumeeleolu loovad Sarepeedi muusikud.

• Kehakinnitus: Kohvi ja kohvikõrvased suupisted Viljandi Kutseõppekeskuse noortelt kokkadelt, angerjasupp ja kalakotletid Võrtsjärve kaluritelt (palun varuda sularaha!).

• 9 Viljandi valla ettevõtet tutvustavad enda tooteid, degustatsioonid, müük.

• Küsimused/vastused. Kohvikulaudade taha on tulnud infot jagama Viljandimaa Arenduskeskuse konsultandid, Viljandimaa Kutseõppekeskuse direktor, piirkonna Leader- tegevusgruppide juhid, valla juhtkond.

• Külastajate vahel lähevad loosimisele kingid ettevõtjatelt.

Oktoobri teisel nädalal korraldatakse kõikides Eesti maakondades seminare, konverentse, töötubasid, ettevõtluskohvikuid ning muudes formaatides üritusi. 8. oktoobril toimub avatud ettevõtete päev, mil kümned ettevõtted avavad eelregistreerunud huvilistele oma uksed.

Ettevõtlusnädalat korraldavad maakondlikud arenduskeskused juba 14. korda ning see viiakse läbi kõigis 15 maakonnas.

Kõikide Viljandis toimuvate sündmustega saab tutvuda SIIN.

Maakondlike Arenduskeskuste (MAK) võrgustiku juhatuse liikme Andres Huule sõnul toimub 7. – 13. oktoobrini ettevõtlusnädala raames enam kui 300 temaatilist üritust.

„Tänavuse Ettevõtlusnädala üks fookusi on e-äri, sest just veebipõhised lahendused võimaldavad alustavatel ettevõtetele kiirelt ja efektiivselt jõuda potentsiaalsete klientideni. Heameel on selles valdkonnas teha tihedat koostööd E-kaubanduse Liiduga ," ütles Huul.

Vaata kõiki Ettevõtlusnädala sündmusi lähemalt www.ettevotlusnadal.ee